ASP.NET2005
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پیشنهاد

2 مشترك

پیشنهاد Empty پیشنهاد

پست  mostafa Rostami الإثنين نوفمبر 16, 2009 6:01 am

دوستان اگر لطف کنند موضوعات درسی مربوط به Html را در یک صفحه بیان کنند و موضاعات درسی مربوط به ASp را در یک صفحه پست کنند خیلی بهتر میشه ومجبور نیستیم که برای خواندن پست های دیگر برگریدیم به عقب واز دوستانی که زحمت میکشند موضوعات درسی برای دانشجویان پست میکنند خواهش میکنیم پست جدید برای Html باز نکنند و برای ASP هم همینطور. و از الان شروع کنید مثلا آخرین پست را آقای مرادی فرستادند در مورد Html ودوستان هم اگر مطالب جدیدی دارند درهمان پستی که آقای مرادی فرستادند ازآنجا اقدام کنند(آخرین پست) وASpهم فکر کنم خانم baran برای آخرین بار پست کردند ودوستان هم برای فرستادن مطالب asp از اونجا اقدام کنند ولازم میدونم بگم این روش در تمام سایتها برقرار است. و شاید بعضی از دوستان بگند که برای پاسخ دادن به سوالها چکار کنیم . به نظر من هیچ مشکلی ندارد از همان جا اقدام کنید . مثلا من از استاد سوال درسی میپرسم واستاد هم جواب سوال را میدند . مثلا خطاب میکنند که این جواب برای مصطفی یا حمید یا هرکسی که سوال رو پرسیده؟ ممنونم از همکاری شما دانشجویان عزیز . موفق باشید flower
mostafa Rostami
mostafa Rostami
کاربر عادی
کاربر عادی

تعداد پستها : 26

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیشنهاد Empty جوابیه

پست  mohammad moradi الإثنين نوفمبر 16, 2009 1:30 pm

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده با پیشنهاد شما موافق هستم alien bounce cheers lol!
mohammad moradi
mohammad moradi
Admin
Admin

تعداد پستها : 220

پیشنهاد Empty تشکر

پست  mostafa Rostami الإثنين نوفمبر 16, 2009 1:46 pm

سلام . منم از شما به خاطر مطالب و همکاریتون ممنونم . البته این نظر همه وستان بود که امیدوارم همه ما همکاری کنیم . موفق باشید
mostafa Rostami
mostafa Rostami
کاربر عادی
کاربر عادی

تعداد پستها : 26

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة